Duyurular
BİYESAM 21 Ocak 2017 TARİHLİ TOPLANTI NOTU

 

 

BİYESAM Yönetim Kurulu TOPLANTI NOTU

Tarih                        :  21 Ocak 2017 Saat 09: 00 – 12 : 30

 

Yönetim Kurulu Başkanı       :  H. Ataman Yıldırım       

 

 

Nuri Ödemiş     

 

Salih Güçbilmez

 

Akif Şimşek

Hasan Yener Kahraman

S.Metin Yılmaz

 

Şadi Özdemir

 

 Toplantımız; BİYESAM Meslek Birliğinin, tüzüğümüz gereği iki yılda bir yapılması gereken genel kurul toplantısı ve tarihinin belirlenmesi gündemi ile başladı.

 

Yönetim kurulu üyeleri Mart ayı içerisinde genel kurulun yapılmasının uygun olacağını belirtti. Bu doğrultuda 11 Mart 2017 Cumartesi tarihinde ilk genel kurul toplantısının yapılması ve 18 Mart 2017 ikinci olağan genel kurul toplantısının çoğunluk aranmaksızın aynı yerde yapılmasının kararı alındı.

 

Geniş kapsamlı bir genel kurul yapılması gerektiği görüşüldü. Yönetim Kurulu üyelerinin de katılımın artması için çalışma yapması gerektiği görüşüldü. Genel Kurul toplantısının yapılacağı yer için otellerle görüşülmesi kararı alındı. Toplantının beş yıldızlı otelde yapılması kararlaştırıldı. Toplantı için destekçi firma bulma fikri kabul edildi.

 

 

Üyelerimizden Univera Bilgisayar Sistemleri San ve Tic A.Ş “Cüneyt Ersin” ve Bilge Adam Bilgisayar ve Eğitim Hizmetleri San. Tic. A.Ş “Cüneyt Hakan Çevik” 2017 yılı itibariyle meslek birliğimizdeki üyeliklerinin iptal edilmesini talep etmişlerdir. Yönetim kurulu toplantısında talepleri görüşülmüş ve geçmiş yıllara ait aidat borcu olmadığı tespit edilmiştir. Üyelik istifaları yönetim kurulu tarafından kabul edilmiştir.

 

Ataman Yıldırım                                                Hasan Yener Kahraman                                                                                                                                  

                                                                                                                                                    

 

S. Metin Yılmaz                                                    Akif Şimşek